Interiérové podlahy i dveře

Interiérové podlahy

Interiérová podlaha je jeden z nejdůležitějších designových prvků vašeho nového interiéru. Zaměřujeme se na celý sortiment interiérových podlah.

Zde můžete načerpat inspiraci nebo se dozvědět něco více o základních typech podlah. Můžete nám poslat poptávkový formulář a poté se společně vrhneme na to aby váš interiér splňoval to co od něho požadujete a aby bylo vše podle vašich představ.

Volbu plovoucí podlahy nepodceňujte a vybírejte takovou podlahu, která bude odolná a zároveň bude dělat váš interiér vkusnějším. Podle požadavků vám doporučíme určitý typ a věříme, že díky tomu bude váš výběr o to snazší a příjemnější.

 

Vinylové podlahy

Laminátové podlahy

Dřevěné podlahy

Interiérové dveře

Po interiérových podlahách jsou interiérové dveře další nedílnou součástí vašeho bydlení, které utváří koplexní design interiéru.

Jako podlaha musí i dveře splňovazt estetické požadavky ale také i funkčnost a odolnost. V dnešní době se nejvíce používají na dveře povrchy CPL laminátu, dýhy nebo stříkané barvy. Opět vám rádi pomůžeme s výběrem a provedeme vás širokou nabídkou různých typu a variant a dalších možností, díky kterým si vyberete dveře doslova na míru.

Rádi Vás navštívíme nebo nasměrujeme na naše pro vás nejbližší studio a budeme se snažit vám výběr co nejvíce usnadnit. Zašlete nám poptávkový formulář a my se vám ozveme a vše společně doladíme k vaší spokojenosti

Interiérové dveře