Dřevěné podlahy

Jedinečnost a vůně přírody

Jedná se o skupinu podlah, které jsou zařazeny do vyšší třídy.

Tyto podlahy se vyznačují přírodním vzhledem, jedinečností a příjemným povrchem. Do této skupina spadají podlahy 3-vrstvé, 2-vrstvé a celomasivní. Další dělení je pak podle povrchové úprava a to na povrchy lakovanév a olejované.

V dnešní době se preferují podlahy masivní 3-vrstvé, které díky složení ze 3 vrstev lepených křížem se vyznačují skvělou stabilitou a proto jsou vhodné i na podlahové vytápění. Vrchní vrstva je převážně dubová a ostatní vrstvy jsou smrkové. Díky složení jsou tyto podlahy i cenově dostupné a proto si můžete dopřát ve vašem interiéru jedinečnou podlahu z přírodního materiálu, kde je každé prkno originál. Převážně se jako nášlapná vrstva používá dub ale lze dodat i mnoho jiných dřevin jako jasan, ořech, javor..

Takto krásné podlahy jsme schopni dodávat již za částky okolo 1000,- Kč/m2 a v některých případech i pod touto částkou. Na závěr jedno velké plus oproti ostatním podlahám. A to je vůně přírodního dřeva, kterou ocení každý milovník přírody. Díky dřevěným podlahám máte možnost mít kousek přírody u vás doma.

Dřevěné podlahy